Hakkımızda

Koşuyorum.net, ülkemizdeki koşu aksesuarlarının yetersizliğine çare olmak amacıyla 2013 Aralık ayında kurulmuştur. Ülkemizde son yıllarda git gide artan koşu, marathon, patika koşusu, ultra marathon gibi hobi alanlarında yeterli malzemeyi temin etmek amacını taşımaktadır.

Uzun süredir patika koşusu, uluslararası ultra maratonlar konusunda deneyimli ekibi ile doğru malzeme seçimini esas alan Koşuyorum.net markasının sahibi olan şirketimiz ülkemizde Fransız Raidlight ve Vertical markalarınında da resmi distribütörüdür. Deneyimlerimiz arasında Anadolu Dağ Aşma Maratonu, Ultra Trail Mont Blanc TDS 120km 7100m, Transgrancanaria 125km 7200m, Paris Eco Trail, Avrsya Maratonu 42km, Runtalya 42km, London Ultra Maratonu 50km, UTMB 101km 6000m gibi zorlu yarışlar gelmektedir.

Yurtdışına gideceğiniz yarışlar ya da yurt içi tüm antreman ve yarış planlarınız ve ihtiyacınız olacak her türlü bilgi için bize danışmaktan çekinmeyiniz. Ana amacımız size doğru malzemeyi kulalndırmak, ürünlerimizi sevdirmek ve sizin keyifle hobinizi yaşamanızdır. Koşuyorum.net olarak bu noktaya son derece önem vermekteyiz. Ürünlerimizin deneyimli koşucular tarafından incelemelerini http://blog.kosuyorum.net adresimizde bulabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz yarış tiplerinde malzeme seçimi son derece kritiktir. Bu malzemeler doğru seçilip doğru tavsiyeler ile kullanıldığında sizlere uzun yıllar hizmet verebilir. Yarışlarınızdan önce muhakkak bize hangi malzemeyi seçmek istediğinizi ve nelere ihtiyacınız olduğunu belirtin.

Koşuyorum.net’e sorularınızı sormak için sitemizin alt tarafında bulunan iletişim formumuzu kullanabilir ya da info@kosuyorum.net adresimize mail atabilirsiniz. Alternatif olarak www.facebook.com/RaidlightTR ve www.twitter.com/RaidlightTR adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Hedefimiz sizlere en geç 24 saat sonunda cevap sağlamaktır.

Şehrinizde Raidlight ve Vertical ürünlerini satmak istiyor ve bayilik şartlarını öğrenmek isterseniz bize info@kosuyorum.net adresinden ulaşınız. Size bayilik ile ilgili tüm detaylarımızı vermekten mutluluk duyarız.

Raidlight Hakkında

Raidlight 1999 yılında Çöl ve patika maratoncusu Benoit Laval tarafından kurulmuştur. Çöl ve patika yarışlarında hafif, çok dayanıklı ve fonksiyonel çanta ve aksesuar üretimi yapan Raidlight markasının ana odak noktaları koşu, patika koşusu (trail running) ve ultra maratondur. Benoit Marathon des Sables, Grand Raid de La Renuion gibi dünyanın zorlu yarışlarında defalarca ilk 10 içerisinde yer almış başarılı bir atlet ve tekstil ürünleri tasarımcısı bir mühendistir.(Ürünlerdeki fonksiyonalite ve tasarım detaylarını kullandıkça bu bilginin ne kadar önemli olduğunu sizlerde fark edeceksiniz.)

Dünya’da bir takvim yılı içinde 220.000’den fazla ürün satan Raidlight Fransada 150, Avrupada ise toplam 350 bayide satılmaktadır.

Raidlight ürünleri 2013 yılında Raidlight Olmo 20 ürünü ile Fransız Outdoor en favori ürün ödülünü ve 2012 yılında inovasyon ödülünü almıştır. Tekstil ürünlerinde kullanılan ultra hafif bamboo teknolojisi, özel ergonomic tasarımlar ile son derece keyifli ve farklı ürünler üretmektedir.

Raidlight ürünlerini www.kosuyorum.net adresinden direk satın alabilir ya da bölgenizde bulunan spor ve outdoor malzeme satan bayilerden sorgulayabilirsiniz.

Vertical Hakkında

1984 yılında kurulan Vertical doğa ve dağ yürüyüşü, Alpinism, Kayaklı koşu ve Trekking konularına uzmanlaşmıştır. Yılda 110.000’den fazla ürün dünya genelinde satılmaktadır.

Koşuyorum.net © 2018. Altyapı: Arastta eTicaret

Twitter Feed

Instagram'da Takip Edin

RaidLightTR YouTube

Bize yazın

Konum Bilgilerimiz

Hamiyet Yüceses Sk. Halit Yazıcı Ap. No:15 K7 D14 ŞAŞKINBAKKAL KADIKÖY İSTANBUL TÜRKİYE

02164675751

Bülten

* E-Posta:

Ad: